PRODUKTY SOJOWE I ROŚLINNE (Jest 27 produktów.)

BEZMIĘSNY WEGAŃSKA SZYNKA CZOSNKOWA 120G

Bezmięsna Szynka Czosnkowa to prawdziwy rarytas dla fanów wędlin. Dzięki swojemu wyjątkowemu, delikatnemu smakowi i sprężystej konsystencji nie ma szans na pomylenie jej z jakąkolwiek inną roślinną szynką (choć może zdarzyć się, że mylnie zostanie uznana za prawdziwe mięso…). Jest bardzo łagodna, pełna czosnkowego aromatu i wędzona naturalnym drewnem...

Dostępny
9,49 zł Dostępny
BEZMIĘSNY WEGAŃSKIE KIEŁBASKI BIAŁE 240G

Bezmięsne Kiełbaski Białe to wspaniała alternatywa dla białej kiełbasy. Ich klasyczny smak nasycony majerankiem, pieprzem i solą kłodawską podobnie jak pierwowzór idealnie sprawdzi się w daniach kuchni polskiej, choć zachęcamy do różnorodnych eksperymentów! Bezmięsne Kiełbaski są odpowiednio twarde i sprężyste, a ich struktura jest nieregularna jak w...

Dostępny
17,86 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ JAGLANY BEZ GLUTENOWY BIO 1L

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Dostępny
10,99 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ ORKISZ MIGDAŁOWY BIO 1L

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Bez dodatku cukrów . Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Dostępny
11,49 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ OWSIANY BIO 1L

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż. Systematyczna analiza jest wykonywana na każdej partii w celu zagwarantowania napoju bez glutenu. Bez laktozy. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt UHT.

Dostępny
9,49 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ RYŻOWY BIO 1L

Ekologiczny napój z ryżu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy, glutenu. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dostępny
8,90 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ RYŻOWY O SMAKU KOKOSOWYM 1L

Napój ryżowo-kokosowy Natumi może być serwowany z lodami lub jako dodatek do owocowego shake. Dodatkowo nadaje się również do pieczenia oraz jako dodatek do deserów i musli. Wstrząsnąć przed użyciem. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujace cukry. Produkt UHT.

Dostępny
10,90 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ SOJOWY BIO 1L

Produkt w 100% roślinny. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dostępny
7,99 zł Dostępny