PRODUKTY SOJOWE I ROŚLINNE (Jest 42 produktów.)

na stronę
BEZMIĘSNE KABANOSY CEBULOWE 160g

Puściliśmy wodze fantazji i stworzyliśmy oryginalny, intensywnie cebulowo-czosnkowy smak Bezmięsnych Kabanosów, który okazał się strzałem w 10! Tak jak cała seria, ten smak również wędzimy i suszymy tradycyjnymi metodami, dzięki czemu finalny produkt faktycznie przypomina mięso. Tego po prostu trzeba spróbować! 

Dostępny
11,57 zł Dostępny
BezMięsny BEZMIĘSNE KIEŁBASKI WIEJSKIE 240g

Bezmięsne Kiełbaski Wiejskie mają klasyczny smak, uzyskany z połączenia soli kłodawskiej, cebuli i czosnku. Są nieco pieprzne, ale nie pikantne. Ich aromat i przyjemna w gryzieniu struktura przypomną Ci swojskie smaki dzieciństwa.

Dostępny
15,69 zł Dostępny
BEZMIĘSNY WEGAŃSKIE KIEŁBASKI BIAŁE 240G

Bezmięsne Kiełbaski Białe to wspaniała alternatywa dla białej kiełbasy. Ich klasyczny smak nasycony majerankiem, pieprzem i solą kłodawską podobnie jak pierwowzór idealnie sprawdzi się w daniach kuchni polskiej, choć zachęcamy do różnorodnych eksperymentów! Bezmięsne Kiełbaski są odpowiednio twarde i sprężyste, a ich struktura jest nieregularna jak w...

Oczekiwanie na dostawę
15,69 zł Oczekiwanie na dostawę
NATUMI NAPÓJ JAGLANY BEZ GLUTENOWY BIO 1L

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Dostępny
10,69 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ ORKISZ MIGDAŁOWY BIO 1L

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Bez dodatku cukrów . Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Dostępny
10,69 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ OWSIANY BIO 1L

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż. Systematyczna analiza jest wykonywana na każdej partii w celu zagwarantowania napoju bez glutenu. Bez laktozy. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt UHT.

Dostępny
9,69 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ RYŻOWY BIO 1L

Ekologiczny napój z ryżu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy, glutenu. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dostępny
6,89 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ RYŻOWY O SMAKU KOKOSOWYM 1L

Napój ryżowo-kokosowy Natumi może być serwowany z lodami lub jako dodatek do owocowego shake. Dodatkowo nadaje się również do pieczenia oraz jako dodatek do deserów i musli. Wstrząsnąć przed użyciem. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujace cukry. Produkt UHT.

Dostępny
8,99 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ SOJOWY BIO 1L

Produkt w 100% roślinny. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dostępny
6,59 zł Dostępny
5,90 zł Oczekiwanie na dostawę
14,99 zł Oczekiwanie na dostawę
15,59 zł Oczekiwanie na dostawę