NAPOJE MLECZNE I BEZMLECZNE (Jest 28 produktów.)

NATUMI NAPÓJ JAGLANY BEZ GLUTENOWY BIO 1L

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Dostępny
10,99 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ ORKISZ MIGDAŁOWY BIO 1L

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Bez dodatku cukrów . Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Dostępny
11,49 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ OWSIANY BIO 1L

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż. Systematyczna analiza jest wykonywana na każdej partii w celu zagwarantowania napoju bez glutenu. Bez laktozy. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt UHT.

Dostępny
9,49 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ RYŻOWY BIO 1L

Ekologiczny napój z ryżu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy, glutenu. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dostępny
8,90 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ RYŻOWY O SMAKU KOKOSOWYM 1L

Napój ryżowo-kokosowy Natumi może być serwowany z lodami lub jako dodatek do owocowego shake. Dodatkowo nadaje się również do pieczenia oraz jako dodatek do deserów i musli. Wstrząsnąć przed użyciem. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujace cukry. Produkt UHT.

Dostępny
10,90 zł Dostępny
NATUMI NAPÓJ SOJOWY BIO 1L

Produkt w 100% roślinny. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dostępny
7,99 zł Dostępny